Glowyskinshop.com

Innisfree My Hair Recipe Moisturizing Oil Serum 70ml

Lek 1,990
Një serum vajor i pasuruar me përbërës hidratues për të hidratuar ushqyer flokët e thatë pa lene ndjesi ngjitjeje. Përthithet lehtësisht nga floke pa lene mbetje, ul elektrizimin, i jep butesi dhe shkelqim. Vaji i luleve dhe gjetheve të kamellës Jeju ushqen flokët dhe çaji jeshil Jeju hidraton flokët së bashku me acidin hialuronik dhe ksilitol. Një serum i koncentruar me përbërës riparues për të ushqyer dhe riparuar thellësisht flokët e dëmtuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi