Glowyskinshop.com

Innisfree Lip Sleeping Mask with Green Tea 17g

Lek 1,590

E formuluar pa silikone, paraben, surfaktantë, agjentë kolorantë dhe fragrancë, maska 99,9% natyrale lë buzët tuaja të buta dhe të hidratuara ndërkohë që ju flini. Ushqen buzët me Jeju Green Tea extract.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi