Glowyskinshop.com

Innisfree Jeju Root Energy Mask Potato 25ml

Lek 390
Innisfree Jeju Root Energy Mask Potato eshte nje maskë qe ofron kujdes qetësues dhe hidratues. Innisfree Jeju Root Energy Mask është një maskë fletësh me një zgjidhje të personalizuar - tre lloje uji, esenca dhe kremi ofrojnë zgjidhje optimale për shqetësime të ndryshme të lëkurës.

Përbërësit që duam

Ekstrakt Centella Asiatica: Një bimë shëruese e plagëve me cilësi anti-inflamatore. Stimulon sintezën e acidit hialuronik, hidraton lëkurën dhe rrit nivelet e antioksidantëve në lëkurë.
Ekstrakti i kamomilit: Bimë medicinale me veti anti-inflamatore për shkak të përbërjeve bisabolol dhe chamazulene. Ka aktivitet të butë antioksidues.
Acidi hialuronik: Acidi hialuronik është i famshëm për aftësinë e tij për të mbajtur deri në 1000 herë peshën e tij në ujë, si një sfungjer. Është molekula më e spikatur në 'matriksin tonë jashtëqelizor', substanca që i mban indet tona të qëndrueshme dhe të gjalla.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi