Glowyskinshop.com

Innisfree Jeju Root Energy Mask Ginger 25ml

Lek 390

Innisfree Jeju Root Energy Mask Ginger është një maskë ushqyese hidratuese që i jep lëkurës së thatë hidratim intensiv. Ekstrakti i xhenxhefilit: Një bimë medicinale e njohur nga mjekësia Ayurvedike dhe Kineze, me veti të fuqishme antioksiduese dhe anti-inflamatore. Centella Asiatica: Një bimë shëruese e plagëve me cilësi anti-inflamatore. Stimulon sintezën e acidit hialuronik, hidraton lëkurën dhe rrit nivelet e antioksidantëve në lëkurë. Acidi hialuronik është i famshëm për aftësinë e tij për të mbajtur deri në 1000 herë peshën e tij në ujë, si një sfungjer. Është molekula më e spikatur në 'matriksin tonë jashtëqelizor', substanca që i mban indet tona të qëndrueshme dhe të gjalla.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi