Glowyskinshop.com

Innisfree Jeju Root Energy Mask Carrot 25ml

Lek 190 Lek 490

Maskë pambuku hidratuese, energjike me ekstrakt karrote nga natyra e pastër e Jeju dhe pesë llojeve të kompleksit të acidit hialuronik - për një pamje të hidratuar dhe më të qartë të lëkurës së thatë. Karota eshte pasur me vitamina dhe beta-karoten, e cila i jep karrotave ngjyrën portokalli. Kjo maskë ndihmon për të dhënë shkëlqim dhe përfitime hidratuese për lëkurën e zbehtë dhe të dehidratuar. Formuluar me 5 komplekse të ndryshme hialuronik për të mbajtur lëkurën të hidratuar për një kohë të gjate.

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi