Glowyskinshop.com

Innisfree Jeju Cherry Blossom Jelly Cream 50ml

Lek 2,790

Një krem ​​super i qartë i tipit xhel, që shpërthen me lagështi që përthithet menjëherë në lëkurë për një shkëlqim te shendetshem. Nuk bllokon poret as nuk e yndyros lekuren

I mbushur me ekstrakt delikat të luleve të qershisë pranverore dhe përbërës superstar Niacinamide për të rritur shkëlqimin dhe për të ndriçuar tonin e lëkurës!
E formuluar gjithashtu me Betaine me prejardhje nga panxhari i sheqerit, që formon një pengesë të lehtë hidratuese mbi lëkurë për të hidratuar dhe parandaluar humbjen e hidratimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi