Glowyskinshop.com

Innisfree Jeju Cherry Blossom Jam Cleanser 150g

Lek 1,990

Pastrues ujor me pH te balancuar me një formulë reçeli rozë të mbushur me lagështi që ju ndihmon të shijoni një pastrim të këndshëm të fytyrës dhe lë një shkëlqim si xhami.
Zbuloni lëkurën me shkëlqim pas pastrimit me xhelin hidratues të injektuar me betainë!

Betaina natyrale e nxjerrë nga panxhari i sheqerit takohet me ekstraktin e gjetheve të luleve të qershisë mbretërore Jeju dhe një formulë xheli të mbushur me lagështi për të shtuar shtresa shkëlqimi lagështie sa herë që e masazhoni atë në lëkurën tuaj. Përjetoni rritjen e shkëlqimit të qelqtë që merrni pas pastrimit!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi