Glowyskinshop.com

Innisfree Green Tea Lip Balm 3.6g

Lek 1,190

Një balsam buzësh që kondenson të gjitha të mirat e çajit jeshil Jeju për  buzë të hidratuara mirë. Me përbërës 99,9% me origjinë natyrale, formula ofron një kujdes të butë hidratues për buzët tuaja në çdo kohë dhe kudo. 

Ky balsam relaksues për buzët është i formuluar me 5000 ppm pluhur çaji jeshil të pastër dhe 1000 ppm vaj farash çaji jeshil, që të dyja rrjedhin nga çaji jeshil i kultivuar në ishullin e pastër Jeju.

* 6 përbërës me origjinë natyrale:

Dylli i bletës, dylli i farës së helianthus annuus (luledielli), vaji i farës limnanthes alba (shkuma livadhore), vaji i farës ricinus communis (ricini), squalane, pluhuri i gjetheve camellia sinensis

* Pa 7 përbërës të dëmshëm:

Vaj mineral, vaj silikoni, ngjyrë katrani, aromë sintetike, poliakrilamid, imidazolidinil ure, trietanolaminë

Uji i freskët i çajit jeshil 2.0™️ i rinovuar thelbësisht me metodën e shtrydhjes së dyfishtë

Fresh Green Tea Water 2.0™️ është bërë nga nxjerrja e përbërësve ushqyes të gjetheve të freskëta të çajit jeshil të bukurisë. Është thelbësisht i ndryshëm nga uji i çajit jeshil 3.5 herë më i pasur se ai origjinal me 16 lloje aminoacidesh dhe ofron përfitime të shkëlqyera hidratuese për lëkurën.

SI TË PËRDORET

Aplikojeni sa herë që buzët tuaja ndjehen të thata.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi