Glowyskinshop.com

Innisfree Green Tea Hydrating Amino Acid Cleansing Oil 150ml

Lek 2,590
Vaji pastrues me veti hidratuese i pasur me aminoacide dhe çaji jeshil qe shkrin butësisht grimin dhe papastërtitë pa e tharë lëkurën. Shperben efektivisht cdo papasterti duke ju siguruar pore te pastra dhe lekure te njetrajtshme.

Një vaj pastrues i lagësht që shpërndan në mënyrë efektive përbërjen dhe pastron lëkurën tuaj nga papastërtitë duke siguruar hidratim intensiv. Kjo rezulton në lëkurë te paster të butë dhe të hidratuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi