Glowyskinshop.com

Innisfree Green Tea Hydrating Amino Acid Cleansing Foam 150g

Lek 1,890

Një shkumë e butë pastruese e pasur me ujë të çajit jeshil Jeju Fresh dhe kompleks aminoacidesh që e mban lëkurën të ndjehet e bute dhe jo e terhequr edhe pas pastrimit.

I pasur me përbërës antioksidues dhe kaolinë për të ndihmuar në pastrimin e papastërtive nga lëkura, thithjen e sebumit dhe parandalimin e shenjave të plakjes.
Përmban vitaminë E dhe minerale që rikthen elasticitetin dhe rininë e lëkurës.
Përmban polifenole në çajin jeshil si EGCG, të cilat kanë efekte anti-UV, antioksidante në lëkurë kunder ndikimeve si tymi, papastërtia, rigjenerimi i qelizave të lëkurës, kontrolli i yndyrës dhe kontrolli i akneve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi