Glowyskinshop.com

INNISFREE ECO BEAUTY TOOL PADDLE HAIR BRUSH

Lek 890
Kreheri i flokëve innisfree paddle është projektuar për të masazhuar lëkurën e kokës me furçën e saj të gjerë. Mund ta përdorni për të volumizuar ose për të përdredhur flokët nga rrënjët pa i dhënë stres flokëve dhe skalpit tuaj. Kjo furçë flokësh siguron krehje të butë, duke i mbajtur flokët pa dëmtime.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi