Glowyskinshop.com

Innisfree Derma Green Tea Probiotics Cream 50ml

Lek 3,290
Është koha për të përmirësuar nivelin e lagështisë së lëkurës tuaj me kremin me probiotikë dhe çaji jeshil INNISFREE Derma Formula! Ky krem ​​hidratues ndihmon në riparimin dhe forcimin e barrierës së lëkurës nga ndotësit e jashtëm që shkaktojnë irritime të lëkurës. Lëkura juaj do të ndihet e hidratuar dhe e shëndetshme pas aplikimit. Gjithashtu nuk përmban përbërës të dëmshëm si aroma, ngjyrues artificial, parabenë dhe sulfate që mund të irritojnë lëkurën e ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi