Glowyskinshop.com

Innisfree Canola Honey Lip Balm

Lek 790

Balsami Innisfree Canola Honey Lip është një balsam buzësh me shkëlqim që hidraton buzët tuaja të thata e të plasaritura  me zbutës ushqyes si mjalti dhe vaji i rrallë Jeju Canola, vajrat e Jojobës dhe Bajameve të ëmbla për lagështi optimale.

Përmban ekstrakt mjalti Jeju canola dhe vaj të farës canola, dhe gjalpë të farës së mangos që hidraton që rrisin elasticitetin e buzëve. 

Linja Canola Honey është e pasur me flavonoide dhe proteina për lëkurën aq të fortë dhe elastike, saqë shkëlqen.

 Mjalti Jeju Canola është i pasur me lëndë ushqyese për të sjellë ndryshime të mahnitshme në lëkurën tuaj. 

Përthithet mirë, duke i lënë buzët të ndjehen të buta dhe të hidratuara me një shkëlqim delikate dhe të shëndetshëm. Pa aromë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi