Glowyskinshop.com

Innisfree Apple Seed Cleansing Oil 150ml

Lek 1,790
  1. Formuluar me ekstrakt molle dhe vaj farash molle

Ekstrakti i mollës dhe vaji i farës së mollës eksfolojnë qelizat e vdekura të lëkurës për ta mbajtur lëkurën të shëndetshme.

  1. Aroma freskuese e mollës për përvojë të këndshme pastrimi

Aroma gjallëruese e mollës ju bën të ndiheni mirë dhe të relaksuar gjatë pastrimit.

  1. Pastrim efektiv me ekstrakt molle të pasur me vitamina dhe acid organik

Lëkura në pjesën e jashtme të mollës përmban vitamina dhe acid organik më të pasur se mishi për ta mbrojtur atë. Ekstrakti i mollës, duke përfshirë lëvozhgën, trajton qelizat e vdekura të lëkurës dhe hap poret për të ndihmuar në eliminimin efektiv të papastërtive të ngulitura.

  1. Lëkurë e shëndetshme dhe elastike me vaj të farës së mollës që përmban acid yndyror të pangopur

Farat në brendësi të mollës përmbajnë energji të pakufishme për të prodhuar rrënjë, kërcell dhe fruta të shëndosha. Vaji i farës së mollës me shtypje të freskët të ftohtë që është i pasur me acide yndyrore të pangopura e mban lëkurën e ndjeshme pas pastrimit, duke u ndjerë e hidratuar, e shëndetshme dhe e fortë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi