Glowy Skin Albania

Imju ­ Naturie Hatomugi Skin Conditioning Gel Moisturizer 180g

Lek 2,190
Përjetoni hidratimin e thelle te lekures me hidratuesin ne trajte xheli Imju Naturie Hatomugi. I formuluar me fuqinë e ekstraktit Hatomugi, ky hidratues i lehtë ushqen thellësisht lëkurën tuaj, duke e lënë atë të butë dhe rrezatuese

I pasuruar me bimen Hatomugi,, një sekret tradicional bukurie japoneze, ky hidratues depërton thellë në shtresat e lëkurës, duke siguruar hidratim intensiv pa u ndjerë i rëndë apo i yndyrshëm. Pavarësisht nëse keni lëkurë të thatë, të yndyrshme ose të ndjeshme, kjo formule unike është krijuar për t'iu përshtatur të gjitha llojeve të lëkurës. 


Karakteristikat kryesore:

-Formulë e lehtë ne trajte xheli për hidratim të thellë.

-I pasuruar me ekstrakt Hatomugi për përfitime hidratuese dhe qetësuese.

-I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

-E lë lëkurën të ndjehet e butë, e lëmuar dhe e freskët.


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi