Glowyskinshop.com

I'm from Mugwort Cream 50gr

Lek 3,790

Kremi I'M FROM Mugwort është bërë me 73,55% ekstrakt të koncentruar të mugwort-it të cilësisë së lartë nga Ganghwa County në Kore për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën e irrituar, të skuqur ose të trazuar, pa lënë pas asnjë ngjitje apo rëndim. I pasur me minerale dhe vitamina, mugwort korean është i njohur për aftësinë e tij për të rikthyer lëkurën rinore dhe vetitë e tij të mahnitshme qetësuese dhe detoksifikuese. Rezultati është lëkura e zbutur që ndihet më e freskët dhe e rinovuar.

Ekstrakti i mugwort është si një superhero - ai lufton kundër agresorëve mjedisorë, parandalon plakjen e parakohshme dhe madje stimulon prodhimin e kolagjenit. Thuaj lamtumirë linjave të holla dhe përshëndetje lëkurës së shëndoshë e rinore. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi