Glowyskinshop.com

I'm sorry for my skin RELAXING JELLY MASK 1ea

Lek 390
Bejini ditët e pushimit edhe me te bukura me maskën relaksuese Jelly mask. Me ekstrakt jamballi dhe mjalti, lëkura juaj do të mbushet me vitaminë A, B dhe C dhe lagështi.Kompleksi Desert Blend mbron lëkurën nga radikalet e lira, parandalon humbjen e lagështisë dhe redukton shfaqjen e rrudhave dhe linjave të imta. Ekstraktet e purslane, Melissa dhe Aguliçe e Mbrëmjes veprojnë si agjentë anti-inflamatorë dhe anti-bakterialë për të qetësuar dhe relaksuar lëkurën e irrituar dhe për të lehtësuar simptomat e thatësisë si kruajtjet dhe rrjepjen.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi