Glowyskinshop.com

I'm sorry for my skin pH5.5 jelly Mask-Moisture

Lek 390

Ph5.5 Jelly Mask Moisture hidraton intensivisht lëkurën, duke eliminuar thatësinë dhe skuqjen. Me shumë kompetencë ngop lëkurën me lëndët ushqyese të nevojshme, duke rivendosur ekuilibrin optimal hidro dhe pH. Përbërja e maskës është thjesht e mahnitshme: tre lloje të acidit hialuronik, ekstrakte të bozhure, aloe vera, centella asiatica, kamomil, nenexhik, borzilok, rozmarinë, çaj jeshil, portokall, vaj mandarine dhe arrëmyshk dhe D-panthenol.
Vetëm imagjinoni, kjo është e gjitha për shëndetin dhe bukurinë e fytyrës tuaj 😉

Tekstura unike e maskës e lejon atë të ngjitet fort në lëkurë dhe të japë veti edhe më të dobishme. Ajo zbut dhe freskon në mënyrë perfekte lekuren. Ndjeni gjithë bukurinë e tij tek vetja dhe rekomandojini miqtë tuaj!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi