Glowyskinshop.com

I'm Sorry For My Skin Jelly Mask Brightening

Lek 350
Nje maske xhelatinoze për zbardhjen e lëkurës do t'ju rikthejë ngjyrën e njetrajtshme dhe shkëlqimin e lekures! Përbërësit natyralë të tillë si Resveratrol, Zambak, Lotus, Lulja e Qershisë, kastraveci dhe çaji jeshil ofrojnë një efekt zbardhues që përmirëson ngjyrën e zbehtë. Ekstrakti i bimës së ringjalljes dhe kompleksi i përzierjes së shkretëtirës lehtësojnë stresin dhe ruajnë ekuilibrin e lagështisë. AMF (Artificial Moisturizing Factor) — i përbërë nga nano-grimca që ka aftësinë të ngadalësojë avullimin e lagështisë — garanton 120 orë mbajtje lagështie për lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi