Glowyskinshop.com

I'm Sorry For My Skin GREEN MUD MASK-SOOTHING

Lek 390
Nje maske pelhure e pasur me argjile dhe hirin vullkanik qe absorbon papastertite, eksfolon butesisht lekuren dhe kujdeset për sebumin e tepërt.
Desert Blend Complex dhe AMF rregullojnë ekuilibrin vaj-lagështi të lëkurës duke siguruar pastrim te thelle te poreve pa e thare lekuren.
Fleta ngjitëse e maskës thahet dhe absorbon cdo papasterto ndërsa thahet, njekohesisht duke qetësuar në mënyrë efektive lëkurën e stimuluar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi