Glowyskinshop.com

I'M MEME Lip Silhouette Gloss Tint 01 Formal Beige

Lek 1,690
Krijoni buzë me shkëlqim me këtë nuancë buzësh të mbushur me squalane për të hidratuar buzët. Me një fitim të lartë ngjyrash dhe ngjitje të fortë, formula qëndron në buzë gjatë gjithë ditës pa u vendosur në rrudha.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi