Glowy Skin Albania

I'm From Silky Body Lotion SUPUL 300gr

Lek 3,190 Lek 3,490
Locion hidratues i parfumuar me tingujt e luleve të përbërjes Supul. Aroma luan në mënyrë melodioze me notat e grejpfrutit të hidhur, bozhure luksoze me skica mjalti dhe akorde të thella misterioze të labdanit. Tekstura delikate dhe tepër e lehtë e locionit përhapet shpejt në sipërfaqen e lëkura, përthithet dhe lë një ndjenjë freskie dhe lagështie, duke rikthyer rehatinë pas një dushi ose një dite të nxehtë.Acidi hialuronik, betaina, glukoza dhe ekstrakti i algave të kuqe ngopin lëkurën me lagështi dhe lëndë ushqyese, rrisin qëndrueshmërinë dhe elasticitetin, duke lënë sipërfaqen të trupit të plotë, të lëmuar dhe të mbrojtur nga faktorët e jashtëm.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi