Glowyskinshop.com

I'm from Rice Toner 150ml

Lek 2,690 Lek 3,090

I'm from Rice Toner është i perbërë me 77,78% ekstrakt orizi. Produkti formon një barrierë mbrojtëse mbi lëkurë për të parandaluar humbjen e ujit, eliminon qelizat e vdekura të lëkurës dhe siguron shkëlqim dhe hidratim për të ribalancuar lëkurën e thatë dhe pa jete.

77,78% ekstrakt i orizit ndihmon në prodhimin e kolagjenit dhe ka mbajtje të lartë të ujit, të dyja në mënyrë efektive duke e mbushur lëkurën me hidratim. Antioksidantët e tij gjithashtu mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira, duke ndihmuar në ngadalësimin e shfaqjes së plakjes. I pasur me vitaminë E, ky përbërës ushqen dhe e mban lëkurën të butë. Dhe sigurisht, ekstrakti i orizit është i pëlqyer për vetitë e tij ndriçuese, duke ndihmuar në zbardhjen e pigmentimit dhe njëtrajtimin e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi