Glowyskinshop.com

I'm from Mushroom Collagen Ampoule 30ml

Lek 2,990 Lek 4,490
Mushroom Collagen Ampule është një ampulë kolagjeni me bazë bimore që siguron lagështi dhe elasticitet ndaj lëkurës së ashpër dhe të varur. Ampula e kolagjenit të kërpudhave përmban ekstrakt Tremella Fuciformis, i cili është i pasur me përbërës aktivë dhe antioksidantë. Ky kolagjen vegan me bazë bimore punon për të rivendosur elasticitetin dhe lagështinë natyrale të lëkurës, ndërsa formula me molekula të ulëta ndihmon në përmirësimin e densitetit të lëkurës, duke çuar në lëkurë më të fortë dhe më të shëndetshme pa irritim. Ka një teksturë të lehtë për një përfundim të fortë dhe elastik.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi