Glowyskinshop.com

I'm from Mugwort Mask

Lek 2,790 Lek 3,390
Maska I'M FROM Mugwort është një maskë e perbërë me mugwort të cilësisë së lartë nga Qarku Ganghwa në Kore për të qetësuar dhe riparuar lëkurën e irrituar, të skuqur ose të trazuar. I pasur me minerale dhe vitamina, mugwort korean është i njohur për aftësinë e tij për të rikthyer lëkurën rinore dhe vetitë e mahnitshme qetësuese dhe detoksifikuese. Kjo maskë shëruese me mugwort është mjaft e butë për t'u përdorur çdo ditë. Rezultati është lëkura e zbutur që ndihet më e freskët dhe e rinovuar. Formula e tij e xhelit shumë të koncentruar ruan përbërësit aktivë për përfitime maksimale. Çaji jeshil përfshihet për vetitë e tij antioksidante, ndërsa rrënja e jamballit ndihmon në shkëlqimin. Kjo maskë shëruese Mugwort është gjithashtu mjaft e butë për t'u përdorur çdo ditë. Me përdorim të rregullt do të vini re lëkurë më të qetë, të shëndetshme dhe elastike.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi