Glowyskinshop.com

I'm From Honey Mask 120gr

Lek 3,190 Lek 3,990
Maska e mjaltit I'M FROM është një maskë larëse premium e bërë me 38,7% mjaltë të pastër nga Jirisan, një nga zonat më të bollshme me barishte të egra në Kore. Mjalti është një hidratant natyral dhe antimikrobik, që hidraton lëkurën ndërsa parandalon aknet duke pastruar çdo papastërti, baktere dhe vaj. Përveç kësaj, kjo maskë përmban edhe përbërës të tjerë të vlefshëm si Propolisi antibakterial, vaji hidratues i arrës Macadamia dhe helmi i bletës që mbush lëkurën për të ndihmuar në rindërtimin e një pengese më të shëndetshme të lëkurës. Rezultati është një lëkurë më e shndritshme, më e hidratuar dhe më e fortë, e cila ushqehet dhe mbrohet nga stresorët mjedisorë.
Kjo maskë e fuqishme e gjitha-në-një targeton lëkurën pa jete dhe të dehidratuar me formulën e saj të pasur me lëndë ushqyese për t'i kthyer elasticitetin lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi