Glowyskinshop.com

I'm from Ginseng Serum 30ml

Lek 3,990

Serumi "I'm From Ginseng" është i mbushur me 7,98% lëng xhensen të kuq gjashtëvjeçar. Serumi I'm from rinovues është formuluar me koncentratin e ekstraktit të xhensenit me cilësi të lartë në maksimum. Ky përbërës i fuqishëm përmirëson qarkullimin e gjakut dhe rinovon lëkurën. Vetitë e tij antioksidante ndihmojnë në pastrimin e lëkurës dhe mbrojtjen nga radikalet e lira. Ai ngjitet në lëkurë dhe përmirëson elasticitetin, duke reduktuar linjat e imta dhe rrudhat.

Acidi hialuronik ndihmon në mbajtjen e lagështirës për lëkurë më të hidratuar dhe një efekt të shtuar të fryrë. Adenozina i jep energji sipërfaqes së lëkurës, duke ndihmuar në zbutjen e lëkurës me kalimin e kohës. Rezultati është lëkura me shkëlqim, e gjallë dhe një çehre më rinore. I pasuruar me çaj jeshil i cili siguron një lëkurë të qetë dhe është shumë efektiv kundër inflamacionit. Hidraton, ushqen dhe qetëson lëkurën - Cruelty Free dhe i përshtatshëm për llojet e ndjeshme të lëkurës.

Qarku Geumsan i Koresë është shtëpia e një specie të xhensenit korean që ka një histori prej 1500 vjetësh. Për shkak të mjedisit të tij të mrekullueshëm natyror, ai është vlerësuar si lokacioni ideal për të kultivuar xhensen të cilësisë më të lartë në botë. Xhenseni Geumsan përmban rreth 30 saponina të ndryshme, duke përfshirë ginsenoside, ndërsa xhensen perëndimor nga ana tjetër përmban vetëm 13 ~ 15 lloje saponin, që është gjysma e asaj të xhensenit Geumsan. Serumi I'm from është ekstrakt i formuluar i xhensenit i krijuar nga xhensen më të mirë të kultivuar nga Geumsan County.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi