Glowyskinshop.com

Im from Ginseng Mask 120 gr

Lek 3,490 Lek 3,990
Ju prezantojmë maskën "I'm From Ginseng", bileta juaj për lëkurë të rinovuar dhe rinore! Kjo maskë e jashtëzakonshme larëse është e formuluar posaçërisht për të rikthyer elasticitetin dhe qëndrueshmërinë, duke ofruar një përvojë vërtet transformuese.
Duke shfrytëzuar fuqinë e ekstraktit 6-vjeçar të xhensenit, me burim nga fushat e pacenuara të Qarkut Geumsan, kjo maskë bën mrekulli duke përmirësuar qarkullimin e gjakut dhe duke u ngrohur butësisht ndërsa e masazhoni në lëkurën tuaj. Ndërsa nxehtësia transferohet, ajo kryen magjinë e saj, duke hapur poret tuaja në mënyrë natyrale për të eliminuar irrituesit e ashpër dhe për të rimbushur lëkurën tuaj me lëndë ushqyese thelbësore.

Kjo maskë është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, duke ofruar një zgjidhje holistike për kujdesin e lëkurës. Plus, është krijuar me përbërës të gjelbër EWG, duke siguruar një formulim të butë dhe të sigurt që lëkura juaj do ta pëlqejë.
Përgatituni për t'u habitur pasi maska forcon në mënyrë efektive lëkurën tuaj, duke e lënë atë të ndihet më elastike. I thoni lamtumirë lëkurës së zbehtë dhe pa shkëlqim pasi maska ​​"I'm From Ginseng" përmirëson qarkullimin e gjakut, duke rigjallëruar lëkurën tuaj nga brenda.
Jo vetëm që rrit shkëlqimin natyral të lëkurës tuaj, por gjithashtu bën mrekulli në pastrimin e poreve tuaja, duke sjellenje pamje më të pastër dhe më të shëndetshme. Përjetoni strukturën e lëmuar të mëndafshtë ndërsa rrëshqet pa mundim, duke punuar për të zbutur strukturën e lëkurës tuaj dhe për të rivendosur shkëlqimin e saj rinor.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi