Glowyskinshop.com

I'M FROM Fig Scrub Mask 120g

Lek 2,890 Lek 3,990

Përjetoni zbulimin me te fundit të pastrimit të lëkurës me maskën tonë të jashtëzakonshme scrub të pasuruar me fuqinë e pluhurit të fikut dhe sheqerit të zi. I krijuar për të eksfoluar butësisht dhe hequr qelizat e vdekura të lëkurës, ky eksfoliues i dyfishtë është arma juaj sekrete për të arritur një çehre rrezatuese dhe të pastër.Duke shfrytëzuar vetitë e pabesueshme të pluhurit të fikut në një përqendrim prej 1.2%, kjo maskë largon në mënyrë delikate qelizat e vdekura të lëkurës, duke zbuluar lëkurën e freskët dhe me shkëlqim që shtrihet poshtë. Ndërsa pluhuri i fikut bën magjinë e tij, sheqeri i zi ndërhyn me efektin e tij pastrues, duke siguruar që papastërtitë të eliminohen plotësisht, duke e lënë lëkurën tuaj të pastër pa të meta.Në vetëm 10 minuta, dëshmoni një transformim të jashtëzakonshëm pasi lëkura juaj bëhet dukshëm më e pastër dhe më e gjallë. Sinergjia midis fikut dhe sheqerit të zi jep një eksfolim të fuqishëm por të butë, duke e bërë atë të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.Zhbllokoni sekretin për lëkurë më të pastër dhe më të shëndetshme me maskën tonë për pastrimin e lëkurës nga fiku dhe sheqeri i zi. Përqafoni një pamjen rrezatuese dhe kënaquni me luksin e lëkurës së lëmuar si të mëndafshtë që vjedh vëmendjen. Zbuloni potencialin tuaj të vërtetë të bukurisë me këtë ritual të jashtëzakonshëm 10-minutësh të kujdesit të lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, është koha që lëkura juaj të shkëlqejë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi