Glowyskinshop.com

Im from Fig Cleansing Balm 100ml

Lek 2,390 Lek 3,490

I'm From Fig Cleansing Balm transformohet nga një balsam me teksturë sherbeti, në një vaj qe më pas emulsifikohet në qumësht për të hequr në mënyrë efektive të gjithë grimin, qelizat e vdekura të lëkurës dhe mbetjet e tjera. Uji me vaj fiku ndihmon në tretjen e sebumit, i cili minimizon shfaqjen e pikave të zeza. Përveç kësaj, zbeh njollat e errëta dhe qetëson skuqjen për një ton më të barabartë të lëkurës. Ky balsam është i pasur me vitaminë dhe polifenol i cili hidraton dhe ndihmon në rikthimin e vitalitetit të lëkurës së lodhur. Lëkura mbetet e hidratuar dhe e butë pas larjes.

Vegan dhe pa egërsi, e formuluar pa ngjyra artificiale, parabene, sulfate, produkte shtazore, alkool, vajra minerale, vajra esencialë dhe silikon.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi