Glowy Skin Albania

I'M FROM Body Scrub & Wash Supul 300gr

Lek 3,190 Lek 3,490

Një skrab dhe larës vegan për trupin i mbushur me ujë të detit, vaj Persea Gratissima (Avokado) dhe shtuf të hollë për të sjellë efekte të menjëhershme hidratuese dhe eksfoluese, duke parfumuar trupin me aroma unike.
Formuluar me surfaktant me origjinë bimore për të krijuar një dush me flluska të këndshme të dendur dhe të pasur.I pasuruar me surfaktantë me origjinë bimore, ky pastrues dhe larës për trupin ofron një shkumë të pasur dhe luksoze që e lë lëkurën tuaj të lëmuar. Ju lë me hidratim afatgjatë pa hequr asnjë lagështi. Me një nivel të ulët pH prej 6.3, ky lares është i përshtatur edhe për llojet më delikate të lëkurës. Grejpfruti, Bozhure dhe Labdanumi kombinohen për të krijuar një simfoni aromash që është gjallëruese dhe qetësuese.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi