Glowyskinshop.com

ILLIYOON Total Aging Care Lotion Intense 350 ml

Lek 2,790

Një locion trupi me bimë medicinale, dhuron hidratim të thellë dhe ndihmon në rritjen e elasticitetin e lëkurës. Trajton rrudhat, rigjeneron lekuren dhe ka gjithashtu veti antiakne. Përmban ingredientë anti akne si Nicotinamide, antioksidante si Ginseng Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, e cila gjithashtu dhe qetëson lëkurën. Karakterizohet nga një aromë lulesh Ginseng dhe mban vlerat e lashta Koreane të përdorimit të bimëve medicinale. Locioni kujdeset për elasticitetin dhe shkëlqimin e lëkurës. Ekstrakti i xhensenit dhe gjalpi i kamelisë i dhurojnë lëkurës elasticitet kundër plakjes.

Përdorimi: aplikojeni në lëkurë  pas dushit dhe masazhojeni derisa te perthithet!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi