Glowyskinshop.com

ILLIYOON Probiotics Redness Relief Cream 100ml

Lek 2,790

Një krem hidratues i cili qetëson menjëherë lëkurën e irrituar dhe të skuqur.Rikthen mbrojtjen e barrierës me 95%. Përmban Madecassoide dhe tocopherol si antioksidantë dhe me aksion qetësues. Përdorimi: aplikojeni në lëkurën e irrituar dhe masazhojeni teksa skuqja ulet dhe lëkura hidratohet. Një hidratues qetësues i përditshëm që ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të shëndetshme.
Formuluar me probiotikë për të ofruar baktere dhe lëndë ushqyese të mira në lëkurën tonë për të ndihmuar në balancimin dhe hidratimin, duke e bërë lëkurën të shëndetshme, të zhdërvjellët dhe rehati.
Lacto Skin Complex™ ndihmon në rimbushjen dhe forcimin e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës.
Tekstura jo ngjitëse përhapet pa probleme dhe përthithet shpejt.
Hipoalergjik, Pa vajra minerale, trietanolaminë, ngjyra artificiale dhe përbërës me origjinë shtazore.
Ideale për lëkurë normale, të thatë dhe të ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi