Glowyskinshop.com

ILLIYOON Oil Smoothing Cleanser 500ml

Lek 2,590
Xhel dushi i butë me teksturë vaji transparente uqe shqen lëkurën tuaj pas cdi larje.
Komponenti natyral i vajit të kameliës siguron një shkëlqim hidratues në lëkurë, rikthen butesine dhe elasticitetin. Është pastrues i përsosur nëse keni lëkurë të ndjeshme dhe të thatë, sepse minimizon rrezikun e acarimit. Nuk ka më ndjenjë të shtrëngimit dhe tharjes pasi dilni nga dushi! Vaji natyral i Camellia-s në formulë e mban lëkurën të hidratuar gjatë dhe pas pastrimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi