Glowyskinshop.com

ILLIYOON Mild Easy-wash Sun Cream SPF50+ PA++++ 150ml

Lek 3,490

Kremi i diellit hipoalergjik i pershtatshem per te gjitha moshat ofron mbrojtje maksimale nga rrezet UV me faktor mbrojtje 50+. Ky produkt gjithashtu përmban Lauric Acid për një efekt anti-akne dhe Scutellaria Baicalensis Root Extract për një efekt antioksidant, antibakterial dhe anti inflamator. Ky krem ​​dielli hipoallergjik është i lehtë për t'u shpëlarë dhe vjen në një shishe të madhe me një sistem pompimi, kështu që është i lehtë për t'u përdorur. Ka veti hidratuese dhe le shkelqim minimal ne lekure. Tekstura e butë rrëshqet pa probleme në lëkurë dhe nuk lë ngjitje.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi