Glowyskinshop.com

Illiyoon Hyaluronic Moisture Cream 100ml

Lek 2,190

Illiyoon Hyaluronic Moisture Cream është një hidratues me acid hialuronik dhe çaj jeshil. I jep lagështi lëkurës në mënyrë efektive dhe e bën lëkurën të ndjehet elastike dhe e hidratuar. Ky hidratues i jep lëkurës një ndjenjë freskie si dhe qeteson cdo irritim apo skuqje. Nuk shkakton ndjesi ngjitëse dhe nuk shton yndyrë apo shkëlqim të padëshiruar në fytyrë. 

Përbërësit që duam

-Acidi hialuronik: Përbërës hidratues intensiv që tërheq lagështinë brenda lekures, duke e lene kete te fundit te duket me e plote dhe elastike.
-Çaji jeshil: Një antioksidant i fuqishëm me aftësi mbrojtëse ndaj UV-së, anti-inflamatore dhe antimikrobike, i dobishëm në trajtimin e rosacea-s, akneve dhe dermatitit atopik.

-Vitamine E: antioksidant i fuqishem qe lufton radikalet e lira

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi