Glowyskinshop.com

ILLIYOON Fresh Moisure Deep Cleansing Oil 200ml

Lek 2,490
Vaji i butë dhe i thellë i pastrimit largon butësisht mbetjet e grimit, pikat e zeza dhe papastërtitë brenda poreve. Uji me rrënjë Panax Xhensen rrit hidratimin e lëkurës, zvogëlon strukturën e ashpër, ndihmon në zbehjen e tonit të pabarabartë të lëkurës dhe ndihmon në përmirësimin e dukshëm duke punuar brenda lëkurës për të forcuar qëndrueshmërinë e saj natyrale. Lëkura ndihet më e butë, më e lëmuar dhe duket e ndritshme dhe elastike pas çdo përdorimi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi