Glowyskinshop.com

ILLIYOON Fresh Moisture Lip&Eye Remover 100ml

Lek 1,490
Pastrues i fuqishëm grimi me vaj kokosi që pastron grimin e papërshkueshëm nga uji pa irritim, duke e lënë lëkurën të freskët.
Formuluar me përbërës të citronit të fermentuar të pasur me vitaminë C për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën.
Një teksturë transparente me një shtresë të dyfishtë vaji dhe uji për një rezultat më efektiv.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi