Glowyskinshop.com

ILLIYOON Fresh Moisture Body Wash 500ml

Lek 2,490

Pastrues i bute freskues i trupit me aromë Citrus Yuja qe siguron pastrim të fuqishëm me shkumë të pasur, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të hidratuar
Hiqni tërësisht sebumin, djersën dhe papastërtitë mbi lëkurë për një lëkurë të pastër dhe te bute.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi