Glowyskinshop.com

ILLIYOON Fresh Moisture Body Lotion 350ml

Lek 2,690

Locioni i trupit dhuron hidratim të thellë lëkurës pa krijuar ndjesi ngjitjeje. Pas aplikimit lëkura ndihet e butë, elastike dhe e ndricuar. Ginseng i jep energji lëkurës ndërsa Yuya e gjallëron. Përdorimi: Aplikoni një sasi të kremit në lëkurë dhe masazhojeni.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi