Glowyskinshop.com

ILLIYOON Ceramide Ato Soothing Gel 175ml

Lek 2,490
Një xhel shumë hidratues, qetësues për të hidratuar thellësisht, ftohur dhe qetësuar lëkurën e ndjeshme.
I pasuruar me ceramide të fermentuar, ky krem i ngjashëm me xhel ndihmon në sigurimin e hidratimit të menjëhershëm dhe afatgjatë të lëkurës. Aminoacidet me prejardhje nga panxhari ndihmojnë në zbutjen e acarimit. Ky produkt përthithet në lëkurë pa asnjë ngjitje dhe aplikohet me një efekt ftohës. Pa aromë, pa alkool, pa vajra esencialë kujdeset për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë lëkurën e ndjeshme dhe një aplikim i vetëm është i mjaftueshëm për të plotësuar nevojat tuaja të përditshme për lagështi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi