Glowyskinshop.com

ILLIYOON Ceramide Ato 6.0 Top To Toe Wash 500ml

Lek 2,490

Formulimi i vecantë i laresit ofron një pastrim all-in-one delikat të lekures, trupit dhe flokëve. Mund të përdoret gjithashtu për bebet. Ndihmon në riparimin e barrierës mbrojtëse duke ruajtur balancën optimale të lëkures. Nuk përmban 8 ingredientë të dëmshëm të derivuar nga kafshët, silicone, sulfate, fragrance dhe ngjyrues artificialë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi