Glowy Skin Albania

Ichikami Smooth Care Shampoo For Silky Hair 480ml

Lek 2,490
Një shampo rigjeneruese e kujdesit për flokët për të riparuar dhe parandaluar dëmtimin duke përdorur fuqinë e waso (botanikë japonezë). Për flokë të lëmuar të mëndafshtë, aq verbues dhe të bukur kur lëvizin, saqë do të dëshironi t'i lini të leshuar gjithe kohes. E pasuruar me Ekstrakt Premium Botanicals Japonez të pastër, formula e Kracie kombinon thelbin e Ashitaba, Oriz i Kuq, Camellia dhe më shumë ekstrakte bimore, për flokë që shkëlqejnë me vitalitet. Formula unike për zbutjen e kutikulave e transformon edhe flokët e ngatërruar, të thatë dhe të brishtë në një flok të mëndafshtë dhe të menaxhueshem.
Shkuma e imët riparon dëmtimet nga konsumimi i përditshëm, duke parandaluar qërimin e kutikulës.Përgatit kutikulat duke riparuar dhe mbrojtur nga dëmtimet e shkaktuara nga fërkimi. Formulimi pa sulfate! Ka një aromë delikate të luleve të qershisë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi