Glowy Skin Albania

Ichigami premium hair treatment moisturizing mask 200g

Lek 2,190
Jepini flokëve tuaj të thatë, të pajetë dhe me maja të brishta e te këputura një ndryshim të menjëhershëm me këtë maskë ushqyese të flokëve pa sulfate, e cila e riparon dëmtimin e flokëve me një miksim të kuruar të bimëve dhe vajrave japoneze. Formula mbështillet fort rreth fijeve të flokëve për t’u dhënë lagështi, për të nxitur shkëlqimin dhe për t’u rikthyer shëndetin.

-Maska e flokëve që çon në flokë mëndafshi gjatë natës.
-Produkt parandalues ​​për kujdesin e flokëve që mbron flokët si dhe riparon dëmtimet.
-Çon në flokë që nuk dëmtohen lehtë sa herë që përdoret.
-Silueta e flokëve ndryshon.
-Përbërës riparues dhe parandalues: vaji premium wakusa ((lipid i pastër i krundeve të orizit (vaji i krundeve të orizit), vaji i safflower (vaji i safflower), vaji i susamit, kombinimi i vajit të arrës).
-Nuk përmban sulfate.
-Vjen me një aromë të ëmbël të luleve të qershisë.

Për ta përdorur, aplikoni një sasi të përshtatshme në flokë të lagur të larë me shampo pergjatë fundeve të flokëve dhe lëreni një deri në dy minuta për përthithje të plotë përpara se ta shpëlani me ujë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi