Glowyskinshop.com

I’m Sorry For My Skin pH5.5 Jelly Mask-Purifying

Lek 290 Lek 590

Një maskë pambuku rigjeneruese që ndihmon në hidratimin e thelle te lëkurës e cila është kthyer në alkaline dhe ruan gjendjen optimale te saj. Maska ka veti relaksuese, bën të mundur ushqyerjen e lekures e lëkurës, qetëson lëkurën e ndjeshme, kontrollon prodhimin e sebumit dhe zbeh shenjat e akneve.

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi