Glowyskinshop.com

I’m from Mugwort Gel Cleanser 150ml

Lek 2,690
Ky pastrues i butë i tipit xhel pastron tërësisht papastërtitë e fshehura në poret tuaja. Ky produkt është vërtetuar klinikisht se nuk irriton aspak lëkurën dhe për këtë arsye është i sigurt edhe për lëkurat me te ndjeshme. I mbushur me një përqendrim 60% të ekstraktit të mugwort me burim nga Ganghwa, Koreja e Jugut, qetëson edhe lëkurën më të ndjeshme pasi pastron butësisht, por në mënyrë efektive lekuren nga cdo papasterti. Ai gjithashtu futet në pore gjatë procesit për të balancuar prodhimin e sebumit dhe për të minimizuar shpërthimet akneike duke e lënë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e njomë pa ndonjë shtrëngim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi