Glowyskinshop.com

I DEW CARE VITAMIN TO GLOW PACK

Lek 2,190 Lek 2,990

Paketa e I DEW DARE përmban:

Plush Party Vitamin C Lip Mask 12g- nje maske buzesh me përmbajtje gjalpi kakao, hibiscus flower extract dhe vitamin C për hidratim intensive, buze te plota dhe te rrumbullakta.

-Say You Dew Moisturizing Vitamin C Gel + Cream30ml : formulë e dyfishtë në një anë krem të infuzuar me banana extract dhe nga ana tjetër xhel antioksidant për lëkurë te ndricuar.

-Bright Side Up Brightening Vitamin C Serum 15 ml : tekstura e lehtë dhuron pamje voluminoze ndërkohë që përbërësit ushqyes ndriçojnë lëkurën. Aplikoni në fytyrë 2-3 pika nga serumi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi