Glowyskinshop.com

I dew care TAP SECRET dry shampoo powder 7g

Lek 1,790

Freskojini flokët tuaj gjatë gjithë ditës me pluhurin tonë me volum të thatë që bën më shumë se një shampo. Me vetëm disa trokitje, ky pluhur ultra i imët për rritjen e rrënjëve do t'i lërë flokët tuaj të duken të pastër dhe freskues, me volum të menjëhershëm dhe një fund mat. Madhësia kompakte dhe e lëvizshme ju lejon të hiqni vajin e tepërt dhe të mos keni më kurrë një ditë me flokë të sheshtë kudo që të shkoni. 

Pluhur jashtëzakonisht i imët që parandalon yndyrën e kokës dhe parandalon rëndimin e flokëve.
0,001 % Xhensen i zi: Një antioksidant që stimulon dhe promovon një skalp të shëndetshëm.
Biotina (Vitamina B7): Siguron ushqim për një skalp të shëndetshëm.
SI TË PËRDORNI: Përkulni aplikuesin në zonën e dëshiruar të flokëve 3-5 herë, duke u fokusuar te rrënjët. Shkundni pluhurin e tepërt me gishta dhe rregulloni flokët për të përfunduar. Stil sipas dëshirës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi