Glowyskinshop.com

I dew care glow key brightening vitamin C eye cream 15ml

Lek 1,990 Lek 2,490
Ky krem ​​ndriçues për sytë është i mbushur me vitaminë C, acid hialuronik dhe kafeinë për të ndriçuar dhe hidratuar sytë e lodhur dhe rrathet e zinj te syve. E frymëzuar nga pjesa e brendshme e një guava, formula e saj rozë e ndezur është e butë dhe rrëshqet lehtësisht në lëkurë për një pamje të hidratuar dhe më elastike nën sy.

PËRBËRËSIT KRYESOR:

Vitamina C & Vitamina B3 ndihmon në minimizimin e rratheve te zinj, uniformitetin e lëkurës, tonin dhe minimizimin e shfaqjes së rrudhave me kalimin e kohës.
Ekstrakti i farës së kafesë arabe (kafe) ringjall dhe jep energji.
Ekstrakti i Guava është i pasur me antioksidantë për të ndihmuar në përmirësimin e pamjes së lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi