Glowyskinshop.com

I dew care buttery vitamin C lip mask 12gr

Lek 1,790
Përgjigjuni nevojave te buzëve më të buta dhe më të lëmuara me këtë maskë buzësh të pasur me gjalpë gjatë natës! I përzier me gjalpë kakao, ekstrakt lulesh hibiskusi dhe vitaminë C, kjo maske punon ndërsa flini për buzë tepër të buta në mëngjes.

PËRBËRËSIT KRYESOR:

Vitamina C ndihmon në rritjen e shkëlqimit, madje edhe tonin e lëkurës dhe mbrojtjen nga stresi mjedisor.
Gjalpi i kakaos i pasur me antioksidantë dhe i njohur për vetitë e tij zbutëse për të ndihmuar në promovimin e elasticitetit.
Ekstrakti i luleve të Hibiscus ndihmon në promovimin e lëkurës së shëndetshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi